Personer i DcH-Broager

Hundetræning i Broager

- Velkommen til DcH-Broagers hjemmeside

Kontaktoplysniner på personer tilknyttet DcH-Broager

FUNKTION I KLUBBEN

NAVN & ADRESSE

MOBILNUMMER & MAILADRESSE

Formand og træner

Charlotte Christensen


5135 9008

formand@dch-broager.dk

Næstformand

Flemming Djurhuus


2168 9021

fdhuus@stofanet.dk

Kasserer og instruktør

Bodil Nielsen


2085 7550

kasserer@dch-broager.dk

Sekretær og instruktør

Annette Jensen


2713 5076

nalmadebro50@gmail.com

Bestyrelsesmedlem og ansvarlig for træningspladsen

Ulli Toft


4035 2319

ullitoft@bbsyd.dk

Bestyrelsessuppleant

Ole Elmelund


6170 5125

ulla.ole@bbsyd.dk

Bestyrelsessuppleant og instruktør

Lenette Iversen


6116 2575

lariver@bbsyd.dk

Træningskoordinator, instruktør og aktivitetsudvalg

Gisela Harboe


2673 0558

finn_harboe@mail.dk

 Instruktør og aktivitetsudvalg

Laila Hansen


6127 0886

lailahansen2010@hotmail.com

Instruktør

Kurt Henne


2883 6149

henne@lite.dk

Instruktør

Dorte Hagen Andersen

5125 2238

doki@stofanet.dk

Instruktør

Sabine Vest


2324 3726

sabine@dch-broager.dk

Instruktøraspirant


Anette Binderup Johansson

3029 7444

milleoggido@live.dk

Instruktøraspirant


Klaus Slothuus Eriksen

2175 7404

klaus.eriksen@hotmail.com

Instruktøraspirant


Malene Holst Christensen

3168 7006

mholstchristensen@gmail.com

Træner og aktivitetsudvalg

Pia Kock


2533 0800

pia.kock@hotmail.com

Aktivitetsudvalg

Lis Henne


2883 6149

henne@lite.dk

Ansvarlig for Klubhuset

Lorents Nielsen

2627 6805

kasserer@dch-kreds4.dk

DCH-BROAGER

Ringriderpadsen 4

6310  Broager

www.dch-broager.dk


Formand Charlotte Christensen

tlf. 5135 9008

formand@dch-broager.dk


Kontakt vedr. træning og andre spørgsmål


Gisela Harboe

tlf: 2673 0558

finn_harboe@mail.dk

Copyright @ All rights reserved