Personer i DcH-Broager

Hundetræning i Broager

- Velkommen til DcH-Broagers hjemmeside

Kontaktoplysniner på personer tilknyttet DcH-Broager

FUNKTION I KLUBBEN

NAVN & ADRESSE

MOBILNUMMER & MAILADRESSE

Formand og træner

Charlotte Christensen

Sletmarken 6, 6310 Broager

5135 9008

formand@dch-broager.dk

Næstformand

Flemming Djurhuus

Jaruplundvej 56, Dybbøl, 6400 Sønderborg

2168 9021

fdhuus@stofanet.dk

Kasserer og træner

Bodil Nielsen

Nybøl Nor 1, 6400 Sønderborg

2085 7550

kasserer@dch-broager.dk

Sekretær og træner

Annette Jensen

Nalmadebro 50, 6300 Gråsten

2713 5076

nalmadebro50@gmail.com

Bestyrelsesmedlem

Ulli Toft

Violvej 8, 6400 Sønderborg

4035 2319

ullitoft@bbsyd.dk

Bestyrelsessuppleant

Ole Elmelund

Svalevænget 12, 6400 Sønderborg

6170 5125

o.elmelund@gmail.com

Bestyrelsessuppleant

Lenette Iversen

Tørsbølvej 6, Hokkerup, 6340 Kruså

6116 2575

lariver@bbsyd.dk

Træningskoordinator, træner og aktivitetsudvalg

Gisela Harboe

Egernvej 4, Ulkebøl, 6400 Sønderborg

2673 0558

finn_harboe@mail.dk

Træner og aktivitetsudvalg

Laila Hansen

Skovtoft 20, Tørsbøl, 6300 Gråsten

6127 0886

lailahansen2010@hotmail.com

Træner

Kurt Henne

Tværballe 5, 6430 Nordborg

2883 6149

henne@lite.dk

Træner og aktivitetsudvalg

Louise Aaquist Grøndahl

Amtsvejen 1A, 6400 Sønderborg

5055 1683

aaquist440@gmail.com

Træner


Sabine Vest

Hvedemarken 6, Rinkenæs, 6300 Gråsten

2324 3726

sabine@dch-broager.dk

Træner og aktivitetsudvalg

Pia Kock

Bakken 9, Fynshav, 6440 Augsustenborg

2533 0800

pia.kock@hotmail.com

Aktivitetsudvalg

Lis Henne

Tværballe 5, 6430 Nordborg

2883 6149

henne@lite.dk

Klubhusmedhjælper

Helge Ravn Christensen

Nybøl Landevej 7, 6310 Broager

2393 8618


Klubhusmedhjælper

Lorents Nielsen

Nybøl Nor 1, 6400 Sønderborg

2627 6805

kasserer@dch-kreds4.dk

DCH-BROAGER

Ringriderpadsen 4

6310  Broager

www.dch-broager.dk


Formand Charlotte Christensen

tlf. 5135 9008

formand@dch-broager.dk


Kontakt vedr. træning og andre spørgsmål


Gisela Harboe

tlf: 2673 0558

finn_harboe@mail.dk

Copyright @ All rights reserved